Póki jesteśmy młodzi, wszystko jest przed nami”
Juliusz Słowacki „Kordian”

Koleżanki i Koledzy!

Do Balu pozostało jedynie 18 dni!

Ostateczne zgłoszenia przyjmujemy do 9 czerwca. Bilety na Bal roześlemy drogą mailową do 12 czerwca, po potwierdzeniu wpłaty. Cena biletu obejmuje: catering, wynajem sali, zespół muzyczny oraz DJ-a.

Bawimy się od 19.00 do .....rana. W programie poza dobrą zabawą, przewidujemy licytacje atrakcyjnych przedmiotów podarowanych przez naszych Dobroczyńców.

Tym razem zbieramy na:

zakup sprzętu edukacyjnego najnowszej generacji do sali informatycznej

Czekamy na Was!

Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka

Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka ma zaszczyt zaprosić Szanownych Absolwentów – Koleżanki i Kolegów na LETNI BAL ABSOLWENTA – pod honorowym patronatem Pana Andrzeja Kotali – Prezydenta Miasta Chorzów, który odbędzie się 16 czerwca 2018 roku w Starochorzowskim Domu Kultury.

Ramowy program:
18.30 – 19.00 – rejestracja i sprawy organizacyjne.
19.00 – część oficjalna – powitanie – Dyrektor Szkoły.
19.15 – Bal Absolwenta.

Prosimy o dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.stowarzyszenie.slowacki.edu.pl

(bardzo ważne jest wypełnienie zgody na przetwarzanie danych i wysłanie jej do nas skanem i pocztą na adres szkoły, w przeciwnym wypadku nie będziemy mogli przesyłać Wam informacji drogą mailową)

Koszt Balu, to 145 zł. Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia:
Bank Śląski w Katowicach O/Chorzów

z adnotacją: Bal 2018

Wszelkie informacje na temat Balu umieszczane będą na stronie www.stowarzyszenie.slowacki.edu.pl

Informujemy, że możliwość zgłoszenia się na Bal została zamknięta. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 501 377 753.